Wideomonitor głośnomówiący z wyświetlaczem kolorowym - 7" TFT-LCD. Możliwość podłączenia 2 dodatkowych wideomonitorów lub słuchawek wywoływanych z jednego przycisku. Funkcja interkomu i przekazania rozmowy w obrębie użytkownika.Obudowa w kolorze białym. Panel zewnętrzny z kamerą 1/4" CCD kolorową, regulacja kąta widzenia poziom / pion, wykonany ze stopów aluminiowo-magnezowych. Prosta 2 przewodowa instalacja bez polaryzacji.
Komunikacja w trybie głośnomówiącym(bezsłuchawkowy).

C709C-W100 Kenwei to monitor wideodomofonu charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem opartym na cienkiej obudowie dostępnej w dwóch kolorach (czarnym - Kenwei KW-C709C-W100-B i białym KW-C709C-W100-W). Monitor Kenwe C709C-W100 posiada kolorowe menu graficzne obsługiwane za pomocą przycisków dotykowych. Funkcja pamięci pozwala na automatyczny zapis zdjęć z osobami dzwoniącymi. C709C-W100 jest znakomitą propozycją dla osób, które nie planują rozbudowy systemu o kolejne monitory w ramach jednego użytkownika.

Wideodomofon KW-430Nowy monitor wprowadzony w Lutym 2011r. Na Polskim ryneku z pewnością wideomonitor KW-E430C znajdzie sobie wielu odbiorców. Wideodomofon Kenwei może poszczycić solidnym wykonaniem oraz dobrej jakości wyświetlaczem LCD Hihg Resolution. Dzięki temu mimo dość niewielkiego jak na urządzenia Kenwei wyświetlacza o przekątnej 4,3 cala. Dzięki niemu z łatwością zobaczysz kto cię odwiedza.