CAV-71BWideodomofon Commax do zastosowań wielo-użytnikowych (maksymalnie do 20 monitorów). Urządzenie działa po podłączeniu do centrali CDS-4CM. Urządzenie idealne do kamienic, niewielkich bloków, biura. Dobre parametry wideodomofonu CAV-71B takie jak wyświetlacz 7 cali, możliwość obsługi do 4 wejść/furtek/drzwi , funkcja interkomu pomiędzy monitorami (selektywne).

 

CDV-35H - wideodomofon CommaxNiewielki gabarytowo wideodomofon marki Commax o wymiarach 133x209x31mm. Możliwość rozbudowy wideodomofonu o dodatkowy unifon DP-4VR lub DP-4VH oraz obsługa dwóch wejść. Monitor commax posiada funkcję interkomu pomiędzy monitorem i słuchawką unifonu. Wadą urządzenia jest przede wszystkim niewielki wyświetlacz który szczególnie w nocy może okazać się niewystarczający.

 

CDV-40Q - wideodomofony commaxCiekawy design, przyciski sensoryczne, obsługa dwóch kamer/bramofonów oraz możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe unifony i monitory to najważniejsze zalety monitora CDV-40Q. Niestety 4 calowy wyświetlacz to niewiele w porównaniu z innymi producentami wideodomofonów. Monitor CDV-40Q współpracuje z kamerami analogowymi czeroprzewodowymi.

 

 

CDV-35N - wideodomofon CommaxNiewielkie wymiary wideodomofonu CDV-35N, obsługa dwóch furtek, możliwość podłączenia dodatkowego monitora lub unifonu. To nie jedyne ale najważniejsze zalety tego modelu wideodomofonu Commax. Jest to model bardzo podobny do CDV-35H, z tą różnicą że CDV-35N posiada słuchawkę która daje większą dyskrecję rozmowy i nie przeszkadza pozostałym mieszkańcom.

 

Zestaw videodomofonowy kolorowyKlasyczny wygląd, obsługa dwóch furtek oraz wyświetlacz o przekątnej 5 cali to najważniejsze zalety monitora CDV-50A. Wideodomofon posiada tryb głośnomówiący, który ułatwia obsługę monitora oraz zwiększa komfort. Wideodomofon Commax CDV-50A umożliwia podłączenie dodatkowych monitorów oraz unifonów. Zasilany jest z sieci 230 V AC.